İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Zalimlerin karşısındayız

18 Eylül 2016 - 10:25 'de eklendi ve 187 kez görüntülendi.
Zalimlerin karşısındayız

AKÇAY: “BAYRAMLARIN GETİRDİĞİ KARDEŞLİK VE BERABERLİĞİN BOZULMAMASI GEREKİR”

AK Parti İl Başkanlığı tarafından Kurban Bayramı’nın ikinci gününde parti binasında tören düzenlendi. Milletvekili Abdullah Öztürk, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve parti yönetiminin tam kadro katıldığı merasimde konuşma yapan İl Başkanı Mürsel Akçay, “Bayram günlerini acıya dönüştüren zalimlerin her zaman karşısındayız” dedi.

KARDEŞLİĞİN ARTTIĞI GÜNLERDİR

Kurban Bayramı’nın ikinci gününde AK Parti İl Başkanlığı tarafından parti binasında bayramlaşma töreni düzenlendi. Milletvekili Abdullah Öztürk, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, İl Başkanı Mürsel Akçay, İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara, ilçe belediye başkanları ve parti yönetiminin tam kadro olarak katıldığı törende konuşma yapan Akçay, “Bayramların getirdiği kardeşlik ve birlik, beraberlik duygusu bayramlardan sonra bozulmaması gerekir” şeklinde konuştu.

TERÖRLE MÜCADELE SÜRECEK

Türkiye’nin terör konusunda zor günler yaşadığını ve yüreklere ateş düştüğünü söyleyen Akçay, FETÖ mensubu hainlerinde gereken cezaları aldığını söyledi. Terörle mücadelenin devam ettiğini, mücadelenin terör unsuru bitene kadar da süreceğine değinen Akçay, “Cenab-ı Allah bu acı haberleri son kılar ve yürekler bir daha yanmaz. Devletimizin de göstermiş olduğu kararlılıkla terörle mücadelemiz devam edecektir” ifadesinde bulundu.

BİZLER HALKIN İÇİNDEN GELDİK

Bütün herkesin bayramını kutlayan Milletvekili Öztürk, her zaman halkın içerisinde olduklarını dile getirdi. Bayram öncesi de esnafları ziyaret ettiğini belirten Öztürk, “Bizler halkımızın içinden geliyoruz. Onların derdini ve problemlerini dinliyor, çözüm bulunması noktasında çaba gösteriyoruz. Bayramlar; huzur, mutluluk ve paylaşma günleridir” diye konuştu.

VATANDAŞIMIZIN HİZMETİNDEYİZ

Kırıkkale Belediyesi olarak gerekli bütün önlemleri aldıklarını belirten Başkan Saygılı ise, belediye olarak vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmesi için çalışmalar yapacaklarını dile getirdi. Vatandaşların bayramını tebrik eden Saygılı, “Kardeşliğin pekiştiği bugünlerde, kimsenin kalbini kırmamaya özen göstermeliyiz” şeklinde konuştu.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER