İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Yurtseven, Başbakan’a bilgi verdi

21 Ağustos 2016 - 11:21 'de eklendi ve 299 kez görüntülendi.
Yurtseven, Başbakan’a bilgi verdi

AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na Katılan Gençlik Kolları İl Başkanı Müjdat Yurtseven toplantının ardından Başbakan Binali Yıldırım ile görüşerek gençliğin Kırıkkale’de yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

ÇALIŞMALARINI ANLATTI

AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Müjdat Yurtseven 111. Genişletilmiş il başkanları toplantısına katıldı. Yurtseven toplantının ardından ise Başbakan Binali Yıldırım ile görüşerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.   Yurtseven Kırıkkale’de demokrasi şehitleri , Gaziler ve FETÖ ile ilgili yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler verdiğini  belirtti.

HEP BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRDİK

Her ay yapılan il başkanları toplantısının bu ay 111. Düzenlendiğini söyleyen Yurtseven,  yaptığı açıklamada, “Her ay olduğu gibi bu ayda genel merkezimizde 81 il başkanı,  MYK, MKYK Kadın, Gençlik,  Belediye, il genel meclis başkanlarının katıldığı il başkanları toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantının ardından ise Başbakanımız Binali Yıldırım’a Kırıkkale’de yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi verdik. Başbakanımız Binali Yıldırım ise çalışmaları beğendiğini ifade ederek başarılar diledi” ifadelerini kulandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER