İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Yüreklerimiz yine yandı

28 Eylül 2016 - 14:49 'de eklendi ve 342 kez görüntülendi.
Yüreklerimiz yine yandı

Türk Eğitim-Sen Kırıkkale Şube Başkanı Ahmet Yücel Karabacak, “Terörle mücadele hız kesmeden devam ederken, Mardin ve Şırnak’tan gelen şehit haberleri yürekleri yaktı” dedi.

KANI YERDE KALMAMALIDIR

Son günlerde Mardin ve Şırnak’ta meydana gelen terör olayları sonrası, Türk Eğitim-Sen Kırıkkale Şube Başkanı Ahmet Yücel Karabacak açıklamalarda bulundu. Karabacak, “Türk milletinin geleceği için kol kola girmek ve önümüze bakmak gerekir. Tüm dert ve belaların üstesinden ancak el ele vererek gelebiliriz” Terörle mücadele kökü kazınana kadar sürmelidir. Şehitlerimizin kanı yerde kalmamalıdır” ifadesinde bulundu.

NİMETTE DE BİRLİK ESASTIR

Karabacak, “Birlik ve beraberlikte her alanda samimiyet olmalıdır. Türkiye tüm dert ve belaların üstesinden ancak el ele vererek gelebilir. Başka yol yok. Türkiye ve Türk Milletinin geleceği için kola kola girmek ve önümüze bakmak zorundayız. Bunun için herkes üzerine düşeni yapmak zorundadır.  Birlik ve beraberlik kuru bir sözün çok ötesinde bir anlayışı gerektirir. Bunun için külfette olduğu kadar nimette de birlik esastır” şeklinde konuştu.

BİRLİK KAVRAMININ DÜŞMANIDIR

“Ayrımcılık yapan, benim adamım anlayışından vazgeçmeyenlere fırsat verilerek gerçek birlik sağlanamaz. Egoizm birlik kavramının düşmanıdır. Tekrar Mardin ve Şırnak’ta şehit olan askerlerimize yüce Allah’tan rahmet, aileleri, yakınları ve Türk milletine baş sağlığı diliyor, yaralı askerlerimize acil şifalar temenni ediyorum” dedi.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER