İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Yüreğimizi yaktılar

10 Ekim 2016 - 16:11 'de eklendi ve 209 kez görüntülendi.
Yüreğimizi yaktılar

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğlu, Hakkâri’nin Şemdinli ilçesinde güvenlik güçlerimize yapılan haince saldırının milletçe herkesin yüreğini yaktığını ifade etti.

AİLELERİMİZİN YANINDAYIZ

MHP İl Başkanı Baloğlu, saldırıya uğrayarak şehit olan güvenlik güçlerimiz için bağ sağlığı ve kınama mesajı yayınladı. Bombalı saldırıya uğrayarak şehit olan güvenlik güçlerimize Yüce Allah’tan rahmet, başta şehitlerimizin ailelerine olmak üzere Milletimize başsağlığı ve yaralı askerlerimize acil şifalar dileyen Başkan Baloğlu, “Millet olarak yüreğimiz bir kez daha yanmıştır. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifa diler; terörle mücadelede, topyekûn kararlılık ve işbirliği içinde gerekenin yapılmasına yönelik beklentilerimizi bir kez daha ifade etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE

Ülkemizin birlik ve beraberliğine, milletimizin barış ve huzuruna yönelik bu tür menfur saldırıları lanetlediklerini belirten Baloğlu, ülkemizin içinden ve dışından terörden beslenenlerin ekmeğinin elinden alınmasına yönelik çalışmaların olduğu bir dönemde yapıldığına dikkat çekti. Baloğlu, “Milletimiz birlik ve beraberlik içinde, hiç olmadığı kadar büyük bir kararlılıkla terör belasının kökünü kazımaya kararlıdır. İçerden ve dışarıdan buna engel olmaya çalışacakların da buna gücü yetmeyecektir” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER