İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Yorulmadan çalışacağız

07 Ekim 2016 - 15:23 'de eklendi ve 334 kez görüntülendi.
Yorulmadan çalışacağız

Türk Metal Sendikası Kırıkkale Şube Başkanı Mürsel Öcal, “Tezgâh tezgâh dolaşacağız ve üyelerimize hedeflerimizi anlatacağız. Bıkmadan, usanmadan, yorulmadan çalışacağız” dedi.

SENDİKAMIZ FARKINI GÖSTERECEK

2017 yılının sözleşme yılı olduğunu söyleyen Şube Başkanı Mürsel Öcal, “Çalışmaların tüm üyelerimize daha iyi şartlarda dolgun ücret ile sözleşme imzalama yönünde çalışmalar yapıyoruz” dedi. Başkan Öcal, Şimdiye kadar imzaladığımız sözleşmelerden daha iyi bir sözleşme olacağını işaret eden Başkan Öcal, “İşçilerimizin istekleri doğrultusunda yapacağımız sözleşmede Türk Metal farkını gösterecek” dedi.

SAHİP ÇIKAN EMEKÇİNİN OLACAK

Öcal, “Tezgâh tezgâh dolaşacağız ve üyelerimize hedeflerimizi anlatacağız. Bıkmadan, usanmadan, yorulmadan çalışacağız. Üyemiz, ‘Tamam bu benim sözleşmem, altına imzamı atarım. Arkasında dururum ve sonuna kadar mücadele ederim’ diyene kadar anlatacağız. Zafer, Türk Metal’e sahip çıkan emekçinin olacak. Bugüne kadar yüzlerce, binlerce sözleşme imzaladık. Pişman olduğumuz tek bir sözleşmeye imza atmadık. Belki de en önemlisi üyemize yalan söylemedik” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER