İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Yönetim Vakfı anlatıyor

20 Ekim 2016 - 20:19 'de eklendi ve 223 kez görüntülendi.
Yönetim Vakfı anlatıyor

Yeni Dünya Vakfı Kırıkkale Şubesi Başkanı Satılmış Aksun ve yönetim kurulu üyeleri vakfı daha çok kişiye anlatmak, tanıtmak ve karşılıklı sosyal çalışmalarda bulunmak amacıyla seri ziyaretlerde bulunuyorlar.

ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİLER

Bu amaçla bir süredir ziyaretlerini sürdüren Başkan Aksun ve yönetim kurulu üyeleri, şimdide Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rifat Ünlü ile Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Bakanı Ahmet Varlı’yı ziyaret ettiler. Yönetim kurulu üyelerini Ünlü ve Varlı ile tanıştıran ve tanıtan Aksun, vakıf olarak da yaptıkları ve yapacakları çalışmalar konusunda bilgiler verdi.

ÇOK KİŞİYE ULAŞACAĞIZ

Aksun her iki ziyarette de yaptığı açıklamalarda, “Biz vakıf olarak sosyal, kültürel ve toplum yararına çalışmalar planlıyoruz. 100 civarında öğrencimize burs veriyoruz. Topluma faydalı olmayı ilke edinmiş bir vakıfız. Köklü bir gelenekten geliyoruz. Vakfımızı tanıtarak daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyoruz” dedi.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Vakfın faaliyetlerini dinleyen ve yönetim kurulu üyeleri ile tanışan Ünlü ve Varlı, Başkan Aksun ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar dilediler ve toplum yararına ortak çalışmalarda bulunabileceklerini belirttiler.  Aksun ve yönetim kurulu üyeleri, bir süre önce TSO Başkanlığına seçilen Ahmet Varlı’ya da hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER