İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Yola çıkacaklar dikkat!

10 Kasım 2016 - 13:40 'de eklendi ve 1196 kez görüntülendi.
Yola çıkacaklar dikkat!

Karayolları Genel Müdürlüğü, Ankara-Kırıkkale-Delice yolunun 20-123 kilometrelerindeki üstyapı çalışmaları nedeniyle sürücülere uyarılarda bulundu.

KONTROLLÜ SAĞLANIYOR

Karayollarının yapım, yenileme ve üstyapı çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor. Karayolları Genel Müdürlüğü yol durumu bültenine göre, Ankara-Kırıkkale-Delice yolunun 20-123 kilometrelerindeki üstyapı çalışmaları nedeniyle bu kesimde Kırıkkale-Ankara istikameti trafiğe kapatılırken, ulaşım Ankara-Kırıkkale yönünden kontrollü gerçekleştiriliyor.

GİDİŞ VE GELİŞ OLARAK YAPILIYOR

İzmir-Çeşme otoyolu İzmir istikameti arasında asfalt yenileme çalışması nedeniyle ulaşım Çeşme istikametinden bölünmüş yolun diğer bölümünden gidiş geliş olarak veriliyor.

Giresun-Trabzon yolunun 72 kilometresinde Tirebolu-2 Tüneli Kuzey Tüp’ü çıkışında aydınlatma direği montaj çalışması ile 68 kilometresinde Kiliseburnu Tüneli Güney Tüp’ünde ve 35 kilometresinde bulunan Keşap Tüneli Güney Tüp’ü yaklaşımında yapılacak mekanik Gabari montaj çalışmaları nedeniyle trafik saat 17.00’e kadar tek şeritten ve kontrollü sağlanacak.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER