İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Yılmadan mücadele edeceğiz

16 Ekim 2016 - 10:41 'de eklendi ve 253 kez görüntülendi.
Yılmadan mücadele edeceğiz

 

71 Kırıkkalespor Teknik Direktörü Alaattin Çiçek basın mensuplarıyla kulüp binasında bir araya gelerek gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

KİŞİSEL SORUNLARIMIZ YOK

Çiçek, kulüpte ve oyuncularla herhangi bir sıkıntısının olmadığını söylerken, kadroya giremeyen futbolcularla ilgili kişisel sorunlarının olmadığını sadece gözlem yaparak kadro kurduklarını öküz altında buzağı aramamak gerektiğini söyledi.

KİMSE BENİ YÖNLENDİRMESİN

Gündeme dair açıklamalarda bulunan Çiçek, basın mensuplarıyla çok geç tanıştıklarını bunun nedenini ise kulüpte yaşanan sorular olduğunu söyledi. Çiçek, “ Sizinle çok geç tanıştık. Ekonomik koşullar zordur. Benim ağzımdan çıkmayan hiç bir şeyi yazmayın. Gelin bana sorun. Bilgi vermek bizim işimiz, bilgiyi yaymak sizin işiniz. Hiç kimse beni yönlendirmesin, Benim işim takımı en iyi şekilde hazırlamak’’ şeklinde konuştu.

KİLO PROBLEMLERİ VAR

Takımın fizik durumu hakkında da bilgi veren Çiçek, “ Takımın fizik değeri çok düşük. Tabi düşük olunca da bazı maçlarda maçın sonunu zor getiriyoruz. Bazı oyuncularımızın ayrıca kilo problemi var. Bunun nedeni ise Sezonun en güzel sürecini heba etmesidir. İnşallah çok çalışarak güzel günlere geleceğiz’’ diye konuştu.

İYİLEŞTİRME TARAFTARIYIZ

Çiçek, “ Sezon başında 28 topçuyla sözleşme yapılması bu şehre ihanettir. Sözleşmeler 1 yıllık yapılmış durumda ve sezon sonunda bütün futbolcular alacaklarını alarak kulüpten ayrılabilirler. Kırıkkale’nin takımı Ankara’da kamp yapıyor. Kırıkkalespor’un Ankara’da ne işi var? Bu takımı hızlı bir şekilde iyileştirme taraftarıyız.’’

TESADÜFEN KAZANDIK

Çiçek, Bodrum maçı hakkında da konuşarak Bodrum maçının tamamen tesadüfen kazanıldığını söyledi. Çiçek, “ Maçın 35’inci dakikasına kadar rakibimize iyi işler yaptırmadık. Onur sakatlanıp oyundan çıktıktan sonra oyun üstünlüğünü rakibimize vererek pozisyonlar yemeye başladık. Fakat oyuncularımız büyük bir fedakârlıkla oynadılar. Bütün başarı onlarındır’’ dedi.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER