İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Yapılandırmada son gün 25 Kasım

27 Ekim 2016 - 14:23 'de eklendi ve 405 kez görüntülendi.
Yapılandırmada son gün 25 Kasım

 

Kırıkkale Belediyesi Halk günü etkinliğinin 122’ncisi Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır’ın başkanlığında Belediye Meclis Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

 

İŞLEMLER KISA SÜREDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır başkanlığında gerçekleştirilen halk günü etkinliğine Belediye Başkan Yardımcıları, ilgili birim müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır, toplantı başlamadan önce bir duyuru yaptı. 6736 Sayılı Yapılandırma kanunun 25 Kasım’a kadar uzatıldığını söyledi. Vatandaşların emlak, ilan reklam, çevre temizlik vergisi, su borcu ödemelerinde kolaylık sağlayan bu fırsatı kaçırmamalarını söyledi. Belediyeye ait tüm borçların yapılandırılması için vatandaşların kısa bir sürede Belediye binasında işlemlerini gerçekleştirebileceğini bilgisini paylaştı.

 

İMKANLAR DAHİLİNDE ÇÖZÜLECEK

Halk günü etkinliğine katılan vatandaşların sorun ve talepleri not alındı. Çözümü noktasında talimatlar verildi. Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır etkinliğe katılan vatandaşlara teşekkür ederek sorunların imkanlar dahilinde çözüleceğini belirtti.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER