İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Vatandaşlardan teşekkür

20 Ekim 2016 - 20:15 'de eklendi ve 259 kez görüntülendi.
Vatandaşlardan teşekkür

Kırıkkale Belediyesi tarafından başlatılan Halk Günü etkinliğinin bu hafta 121’incisi gerçekleştirildi.  Halk günü etkinliğine Kaletepe Mahalle sakinleri teşekkür için katıldı.

SORUNLARINI ANLATTILAR

Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır’ın başkanlık ettiği Halk günü etkinliğine Belediye Başkan Yardımcıları, ilgili birim müdürleri ve vatandaşlar katıldı.  Halk günü etkinliğinin 121’nci gününde vatandaşlar sorunlarını dile getirdiler. Sorunlar not alınarak gereği yapılmak üzere Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır tarafından talimatlar verdi.

ÇALIŞMALAR HEMEN BAŞLADI

Ayrıca Kaletepe Mahallesi sakinleri Kaletepe Mahallesi Alparslan Pehlivanlı Bulvarı üzerinde bulunan parkının yenileme çalışmasından dolayı teşekkür etti. Kaletepe Mahalle Sakinlerinin geçtiğimiz Halk günü etkinliğinde sorunlarını dile getirdiklerini ve ardından çalışmaların başladığını ifade ettiler.

ÖNEMLİ GELİŞMELER OLDU

Yıllardır atıl vaziyette olan parkın yenileme çalışması Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirildi. Yeni oyun grubu, çimlendirme çalışması, boyama çalışması ile birlikte parkımız yenilendi. Belediyemiz çalışmalarından dolayı memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri Bakır’a teşekkürlerini ilettiler.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER