İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Vali, halkla buluşacak

25 Kasım 2016 - 12:52 'de eklendi ve 420 kez görüntülendi.
Vali, halkla buluşacak

İçişleri Bakanlığı’nın talimatı ile vatandaşların taleplerinin dinlenmesi üzerine başlatılan halk buluşmalarının ilki, 7 Aralık 2016 Çarşamba günü saat 14.00´de Kırıkkale Valiliği konferans salonunda gerçekleştirilecek.

SORUN VE TALEPLERİ ALINACAK

Kırıkkale Valiliği tarafından halkın sorunlarının dinlenilmesi amacıyla ‘Halk Günü´ toplantıları yapılacak. Her ayın ilk haftası Çarşamba günü saat 14.00´da Valilik Konferans Salonunda vatandaşlarla buluşacak olan Vali M. İlker Haktankaçmaz ilk toplantısını 7 Aralık 2016 tarihinde düzenleyecek.

İSTEK, ÖNERİ VE ŞİKÂYETLER

Kırıkkale Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre şu ifadelere yer verildi; “Valiliğimizce, vatandaşlarımızla doğrudan temas kurmak ve toplumun tüm kesimlerine ulaşmak suretiyle, istek, öneri ve şikâyetlerini değerlendirmek üzere, kaymakamlar, il idare şube başkanları ile toplumun farklı kesimlerinin katıldığı düzenli toplantılar yapılacaktır”

İLK TOPLANTI 7 ARALIK´TA

“Bu çerçevede; Sayın Valimiz başkanlığında yapılan 16 Kasım 2016 tarihli toplantıda alınan kararlara istinaden, her ayın ilk haftası Çarşamba günü saat 14.00´de Valilik Konferans Salonunda vatandaşlarla buluşma toplantısı yapılacak olup, ilk toplantı 07 Aralık 2016 Çarşamba günü saat 14.00´de gerçekleştirilecektir” denildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER