İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Üniversiteden meslek kursu

12 Ekim 2016 - 20:58 'de eklendi ve 667 kez görüntülendi.
Üniversiteden meslek kursu

Kırıkkale Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinden yapılan yazılı açıklamada Kırıkkale Üniversitesi ile İŞKUR Kırıkkale İl Müdürlüğü iş birliği ile kapsamında “Perakende Satış Elemanı” ve “Garson” Meslek Edindirme Kursu açılacağı bildirildi.

GÜNLÜK 20 TL VERİLECEK

İŞKUR tarafından desteklenen kurslara katılacak kursiyerlerin kurs süresince sağlık sigortaları yapılacak ve günlük 20 TL cep harçlığı verilecek. Kursa katılabilmek için okuryazar olmak ve 18 -50 yaş aralığında olmak yeterli olacak.

PERAKENDE SATIŞ ELEMANI

Kırıkkale Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ertuğrul Karakaya, “Perakende Satış Elemanı” ve “Garson” Kurslarına 200 kursiyer seçileceğini ve kursun toplam 40 gün 240 saat olarak gerçekleşeceğini söyledi. Karakaya, kurs derslerinin Kırıkkale Üniversitesi Öğretim elemanları tarafından Üniversite Kampüsündeki dersliklerde verileceğini ve kurslardan sertifika almaya hak kazanan kursiyerlerin Kırıkkale’ deki kurumsal işletmelerde iş bulma imkânlarının olacağını vurguladı.

BAŞVURULAR BUGÜN BAŞLIYOR

17 Ekim Pazartesi günü başlayacak Kurslara katılmak isteyen adayların 13 Ekim Perşembe günü (bugün) saat 10.00’da Kırıkkale Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesindeki Ofisinde hazır bulunmaları gerektiği belirtildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER