İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Üniversitede Kayıt Heyecanı

17 Ağustos 2016 - 15:22 'de eklendi ve 309 kez görüntülendi.
Üniversitede Kayıt Heyecanı

LYS (Lisans Yerleştirme Sınavı) maratonunun sona ermesiyle birlikte 2016-2017 eğitim-öğretim yılı içerisinde kayıtlarını e-devlet üzerinden yapabilmesine rağmen yine de üniversiteyi ziyaret etmek isteyen öğrencilerin yanı sıra Kırıkkale Üniversitesini kazanan öğrenciler, kayıt için üniversiteye gelmeye başladı.

 

KAYIT İŞLEMLERİ HIZLA DEVAM EDİYOR

 

Türkiye’nin dört bir yanından Kırıkkale Üniversitesinde eğitim almaya hak kazanan öğrenciler kayıtlarını yaptırmak üzere Merkez Yerleşke Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Dairesi Başkanlığında bulunan kayıt bürosuna gelerek kayıt işlemlerini gerçekleştirmeye devam ediyor. 2016-2017 öğretim yılında Kırıkkale Üniversitesinde yerleşmeye hak kazanan 3022 öğrenci E-devlet üzerinden kayıtlarını tamamlarken, 4945 öğrenci ise 15-19 Ağustos tarihleri arasında bizzat Üniversiteye gelerek kayıtlarını yaptırıyor.

 

STANTLAR KURULDU

Öğrenciler ve aileleri için Kampüs içinde kurulan stantlar sayesinde, Kırıkkale Üniversitesi ailesine yeni katılan öğrenciler kayıt işlemlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Öğrenciler aynı zamanda bu stantlar sayesinde Kırıkkale Üniversitesi ve Kırıkkale’de barınma hakkında bilgi sahibi olabiliyor.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER