İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Türk Metal’de görev değişimi

17 Ekim 2016 - 19:39 'de eklendi ve 681 kez görüntülendi.
Türk Metal’de görev değişimi

Kırıkkale Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Mürsel Öcal, Genel Merkez tarafından İzmir Şube Başkanlığı görevine getirildi. Kırıkkale Şube Başkanlığına ise Mustafa Teke getirildi.

BAŞKANLAR GÖREVİNE BAŞLADI

Türk Metal Sendikası Kırıkkale Şube Başkanı Mürsel Öcal, Genel Merkez tarafından İzmir Şube Başkanlığı görevine getirildi. Türk Metal Sendikası Kırıkkale Şube Başkanlığına da Mühimmat Fabrikasından Kırıkkale Şube Teşkilatlandırma Sekreteri Mustafa Teke getirilirken, Teke’den boşalan sekreterliğe Silah Fabrikası Baş Temsilcisi Levent Öztürk getirildi.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Türk Metal Sendikası’nın ülke genelinde en büyük ve en çok üyesi olan ili İzmir’e Mürsel Öcal’ın getirilmesi Kırıkkale’den olumlu tepkiler aldı. Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrul Kavlak, en güvendiği isimlerin başında gelen Mürsel Öcal’ı İzmir Şube Başkanlığına atadı. Öcal, sendika için en stratejik ve önemli şube olan İzmir Şube Başkanlığına getirilmesi olağan olarak karşılandı.

HAFTA SONU DEVİR TESLİM YAPILACAK

Türk Metal Sendikası Kırıkkale Şube Başkanlık görevine getirilen Teke, göreve başladıklarını dile getirdi. Hafta sonu başkanlık devir tesliminin yapılacağını belirten Başkan Teke, “İşçimizin haklarını savunmak için Türk Metal Sendikası adı altında en iyi çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz.  İnşallah hafta sonu da İzmir Şube Başkanımız Mürsel Öcal ile Kırıkkale’de görevin devir teslimini gerçekleştireceğiz” dedi.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER