İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

TOKİ’nin projesi çiziliyor

29 Eylül 2016 - 16:02 'de eklendi ve 760 kez görüntülendi.
TOKİ’nin projesi çiziliyor

EMEKLİLER İÇİN YUVA MAHALLESİ’NE YAPILACAK OLAN TOKİ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Türkiye Emekliler Derneği Kırıkkale Şubesi tarafından emeklilere yönelik başlatılan TOKİ çalışmaları meyvelerini veriyor. Yuva Mahallesi’ne yapılacak olan TOKİ’nin çalışmaları proje aşamasına geldi.

ETKİN ŞEKİLDE SÜRDÜRÜYOR

Emeklileri ev sahibi yapmak amacıyla mücadele veren Türkiye Emekliler Derneği Kırıkkale Şubesi, olumlu sonuçlar almanın haklı gururunu yaşıyor. Çalışmaların proje aşamasına geldiğini belirten Türkiye Emekliler Derneği Kırıkkale Şubesi Başkanı Zekeriya Aytekin, “TÜED Kırıkkale şubesi olarak evi olmayan emeklilerimizle ilgili olarak TOKİ Kanalıyla yapılacak konutlarla ilgili çalışmalarımızı etkin bir şekilde sürdürmekteyiz” dedi.

GÖRÜŞME İMKANI BULDULAR

Projenin faaliyete geçmesinde emeği geçen herkese teşekkür eden Aytekin, “Konuyla ilgili olarak Milletvekillerimiz Ramazan Can ve Abdullah Öztürk, yönetimimiz Toplu Konut İdaresi Başkanı Mehmet Emin Turan ile görüşmemizi sağladılar. Görüşme neticesinde arsa üzerindeki formalitelerin tamamlandığını ilk etapta Proje aşamasında Kırıkkale Belediyesi ile iş birliği içerisinde hızlı bir şekilde çalışmaların devam edeceğini emekli üyelerimizin ilerdeki aşamalarda bilgilendireceğimizi yapılacak konutların tamamının emeklilere yönelik olacağı büyük önem arz etmektedir” ifadesinde bulundu.

 

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER