İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Terör, yine yüreğimizi yaktı

22 Ağustos 2016 - 13:35 'de eklendi ve 392 kez görüntülendi.
Terör, yine yüreğimizi yaktı

Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale Merkez İlçe Başkanı Yücel Kızık, son günlerde artan terör olayları nedeniyle açıklamalarda bulundu. Hain terörün yine yürekleri yaktığını vurgulayan Kızık, “Hükümet, bu konuda gerekli çözümleri biran önce sağlamalıdır” dedi.

İNSANLIK SUÇUDUR

Son günlerde Doğu ve Güneydoğu’da meydana gelen hain terör olayları sonrası Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale Merkez İlçe Başkanı Yücel Kızık, açıklamalarda bulundu. Kızık, “Gaziantep’te, Van’da, Elazığ’da ve Bitlis’te yaşanan alçakça terör saldırılarını bir kez daha lanetliyorum. Terörün bir insanlık suçu olduğunu her fırsatta söylemek yaşanan terör olaylarının vahametini gidermeye yetmiyor” ifadesinde bulundu.

CHP OLARAK HAZIRIZ

Kızık, açıklamasında şöyle konuştu; “Hükümetin her türlü felakete karşı halkı koruma sorumluluğu ve bu sorumluluğu yerine getirecek selahiyeti var hükümet bu sorumluluk ve selahitini gereklerini yerine getirmek zorundadır. Terörü bitirmek için muhalefet olarak ne isteniyorsa vermeye Cumhuriyet Halk Partisi Olarak hazırız bu güne kadar hükümet ne istediyse tüm destek verildi. Terörü lanetlemek yetmiyor buna uygun politikalar geliştirmek lazım. Terörle mücadele yapalım ve ülkeyi bu beladan Türkiye olarak kurtaralım Şehitlerimize Allah’tan Rahmet Yaralılarımıza Acil şifalar diliyorum ülkemizin başı sağ olsun” şeklinde konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER