İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

TEOG öncesi motivasyon

20 Ekim 2016 - 20:09 'de eklendi ve 503 kez görüntülendi.
TEOG öncesi motivasyon

2016-2017 eğitim ve öğretim yılına hızlı bir giriş yapan Asrın Koleji, öğrencilerine yönelik motivasyon gezilerine bir yenisini daha ekledi. Asrın Koleji’nde bulunan öğrenciler, TEOG sınavı öncesi Fen Lisesi ve Osmangazi Fen Lisesi’ni ziyaret ettiler.

BİLGİ EDİNMİŞ OLDULAR

Asrın Koleji 8.sınıf öğrencilerine yönelik TEOG sınavı öncesi moral ve motivasyonunu arttırmak amacıyla gezi düzenledi. Öğrencilerin güdülenme düzeyini arttırmak ve belirleyecekleri hedefte yol gösterici olmak amacıyla Okul Müdürü Yakup Utku,  Rehber Öğretmeni Ali Osman Derman, İngilizce Öğretmeni Fatma Ertunç, Fen bilgisi Öğretmeni Gülşah Yıldırım eşliğinde Kırıkkale Fen Lisesi ve Osmangazi Fen Lisesini gezdi.

HIRSLI VE GAYRETLİLER

Okulları gezen öğrenciler büyük öğrencilerin tecrübelerini dinlerken okulla ilgili bilgi aldılar.

Okul Müdürü Yakup Utku, yapılan geziyle ilgili açıklamasında “Öğrencilerimiz gelecekte okumak istedikleri okullar hakkında detaylı bilgi sahibi oldular. Yapılan gezinin sonucunda öğrencilerimizin bu gibi köklü okullarda okuyabilmek için daha hırslı ve gayretli olduğu gözlenmiştir. Okulumuz adına yapılan etkinliğin amacına ulaşmasından mutluluk duyuyorum. Öğrencilerimizin başarı göstereceklerine olan güvenim tamdır.” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER