İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Tarihi kültür evleri

30 Ağustos 2016 - 14:19 'de eklendi ve 545 kez görüntülendi.
Tarihi kültür evleri

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, 1600 m2 inşaat alanına sahip Sosyal ve Kültürel Tesis Projesi olan Tarihi Kırıkkale evleri inşaatında incelemelerde bulundu.

HIZLANDIRMAK İÇİN TALİMATLAR VERDİ

Sosyal ve Kültürel Tesis Projesi olan Tarihi Kırıkkale evleri inşaatını inceleyen Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, inşaat alanını gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Çalışmaları yakından takip eden Başkan Saygılı, eksikliklerin giderilmesi ve hızlandırılması konusunda talimatlar verdi.

SOSYAL MEKÂNLAR OLACAK

İlimizin tarihi kültürünü yaşatacak olan bu projede 12 adet dükkân, 2 adet restaurant ve 1 adet sosyal tesisin olacağı belirtildi. Başkan Saygılı, Tarihi Kırıkkale evleri projesinin Aralık ayında bitirilmesinin planlandığını belirterek, Kırıkkaleli hemşerilerimize hayırlı olması temennisinde bulundu.

4 MEVSİM ŞEHRİMİZ RENKLİ OLACAK

Saygılı, ardından Belediye serasını inceleyerek burada da mevsimlik çiçekler hakkında bilgi aldı. Personellerin kendi yetiştirdiği kasımpatı ve menekşe çiçeklerinin parklarda, orta refüjlerde, cadde ve sokaklara ayrı bir görünüm kazandırılacağı ifade edildi. Saygılı, yetiştirilen bu çiçeklerin 4 mevsim boyunca şehrimizin renkli ve canlı kalabilmesi için çalışmaların devam edeceğini ifade etti.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER