İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Sulakyurt’a öğrenci pansiyonu

23 Ağustos 2016 - 15:25 'de eklendi ve 264 kez görüntülendi.
Sulakyurt’a öğrenci pansiyonu

Eğitim ve öğretim alanında da yaptığı çalışmalarla dikkatleri üzerine çeken Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, ilçeye kazandırdığı yatırımlarıyla takdir topluyor.

100 KİŞİLİK KONTENJANA SAHİP

Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, ilçeye 100 kişilik öğrenci pansiyonu yaptıklarını söyledi. Bildik, “ Burada Sağlık Meslek Lisesi’nde okuyan öğrencilerin rahat etmesi amacıyla yapılan 100 kişilik öğrenci pansiyonu bitmesi ile birlikte burada eğitim gören öğrenciler yapılan öğrenci pansiyon sayesinde rahatlamış olacaklar’’ dedi.

ÇALIŞMALAR HIZLI İLERLİYOR

Gencinden, yaşlısına bütün kesimle yakından ilgilendiklerini ve en iyi hizmeti yapma gayreti içerisinde olduklarını vurgulayan Başkan Bildik, “Bizler göreve geldiğimiz günden itibaren ilçemize nasıl yatırımlar yapabiliriz bunun çabası içerisindeydik. Bu dönem yatırımlarımız daha da artarak ilçemize güzellik kazandırdı. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim. Açık Hava Düğün Salonu, parkların yenilenmesi, okul bakımı gibi çeşitli çalışmaları hızlı şekilde sürdürüyoruz” ifadesinde bulundu.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER