İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Sorunlar çözüm buluyor

25 Kasım 2016 - 9:08 'de eklendi ve 253 kez görüntülendi.
Sorunlar çözüm buluyor

Kırıkkale Belediyesi tarafından düzenlenen Halk Günü etkinliğinin bu hafta 123’ncısı gerçekleştirildi. Halk Günü etkinliğine Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır başkanlık etti. Etkinliğe Belediye Başkan Yardımcıları, ilgili birim müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

GELECEĞİMİZİN TEMİNATI

Halk günü etkinliğinde Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır, 24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü en içten dilekle kutladığını ifade etti. Bakır, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı yetiştiren öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler gününü kutlarım” dedi. Toplantı vatandaşların istek ve taleplerini dile getirmesi ile devam etti.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

Etkinliğe katılan vatandaşların sorunları not alınarak, gereği yapılmak üzerine ilgili birim müdürlerine talimatlar verildi. Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır, vatandaşların taleplerini değerlendirdiklerini sorunlara imkânlar dâhilinde anında müdahale edildiğini belirtti. Etkinliğe katılan vatandaşlar böyle bir etkinlikten memnun olduklarını belirterek teşekkür etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER