İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Sizin acınız, bizim acımızdır

10 Kasım 2016 - 13:24 'de eklendi ve 208 kez görüntülendi.
Sizin acınız, bizim acımızdır

Her fırsata Şehit ailelerinin kederlerine ortak olan Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şubesini ziyaret ederek Şehit aileleri ve Gazilerle sohbet etti.

TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM ETTİ

Dernek Başkanı Rıfat Öcal tarafından faaliyetler ve üyelerin talepleri hakkında Başkan Saygılı’ya bilgi verildi. Yeni Dernek Hizmet Binasını Şehit Aileleri ve Gazilerin hizmetine açması, İlimize gelen Şehitlerimizin babaocaklarında ev sahipliği yapması, Ölümsüz olan Şehitlerimizin isimlerinin Cadde, Sokak ve Parklarda yaşatılması ve Şehit ve Gazi ailelerinin her zaman yanlarında olması nedeni ile Dernek Başkanı Rıfat Öcal tarafından Dernek adına Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Sayıgılı’ya teşekkür plaketi takdim etti.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Her fırsatta Şehit aileleri ve Gazilerimizin yanında olduğunu yineleyen Belediye Başkanı Saygılı ”Bugün Şehit analarımın özel daveti üzerine yine bir aradayız, sizlerle huzurluyum. Allah sizlerden razı olsun. Derneğimizde belki Türkiye’de örneğine az rastlanılır bir birlikteliğiniz var. Derneğin üstün gayretli çalışmalarını yakından takip eden birisi olarak, Başkanımıza, yönetimine ve faaliyetlere katılan üyelere bir kez daha teşekkür ediyorum.

Yüce Mevla’m bizlere bir daha acı göstermesin dileğim ile Memleketimizin bütün Şehitlerini rahmetle anıyor, Gazilerimize de hayırlı ömürler diliyorum” dedi.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER