İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Şehitlerimizin emanetleri

19 Eylül 2016 - 15:49 'de eklendi ve 207 kez görüntülendi.
Şehitlerimizin emanetleri

 

AK Parti İl Başkanı Mürsel Akçay ve il yönetim kurulu üyeleri geride bıraktığımız kurban bayramında şehit ailelerini ziyaret etti. Çözüm sürecinin sona ermesinden bu yana hayatlarını kaybeden şehitlerimizin ailelerini ziyaret eden Akçay ve il yönetim kurulu üyeleri ailelere Başbakan Binali Yıldırım tarafından gönderilen mektupları iletti.

 

BAŞBAKANIN MEKTUBUNU İLETTİLER

Çözüm sürecinin sona ermesinin ardından bölücü terör örgütü PKK tarafından gerçekleştirilen saldırılarda ve 15 Temmuz gecesi üniformalı teröristler tarafından yapılan darbe teşebbüsünde şehit edilen Kırıkkaleli güvenlik güçlerinin ve vatandaşların aileleri AK Parti İl Başkanı Mürsel Akçay ve İl Yönetim Kurulu üyeleri tarafından ziyaret edildi. Kurban Bayramı münasebetiyle aileleri evlerinde ziyaret eden İl Başkanı Akçay ve Yönetim Kurulu üyeleri Başbakan Binali Yıldırım tarafından gönderilen mektupları şehit ailelerine iletti. Duygusal anların yaşandığı ziyaretlerde hem ailelerin bayramları kutlandı hem de sıkıntı ve talepleri dinlendi. Ziyaretlere İl Başkanı Mürsel Akçay ile birlikte İl yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

EN KIYMETLİ EMANETLER

Şehit ailelerinin, vatanı ve ülkesinin geleceği için gözünü kırpmadan can veren aziz şehitlerin Türk Milletine emanetleri olduğunu ifade eden AK Parti İl Başkanı Mürsel Akçay “Devletini ve milletini canından aziz bilerek bu yüce makamlara yükselmiş olan şehitlerimizin varlıkları bizler için her zaman gurur kaynağı olmuştur. aziz şehitlerimizin yakınları milletimize verilmiş en kıymetli emanetlerdir.”

 

SELAMLARINI AİLELERİMİZE İLETTİK

“Devletimiz, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bütün imkânlarıyla onların yanlarında olmaya devam edecektir. Bu vesile ile şehitlerimize tekrar Allah’tan rahmet diliyorum. Şehit ailelerimiz, şehitlerimizin bizlere bıraktıkları emanetlerdir. Bayram dolayısıyla Başbakanımız tarafından ailelerimize gönderilen mektupları ve Cumhurbaşkanımızın selamlarını ailelerimize ilettik. Aziz şehitlerimizin emanetleri olan ailelerinin her zaman yanlarında ve destekçileriyiz.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER