İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Saygılı, Bahçelievler Bisiklet yolunda bisiklet sürdü

01 Kasım 2016 - 13:59 'de eklendi ve 483 kez görüntülendi.
Saygılı, Bahçelievler Bisiklet yolunda bisiklet sürdü

Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Bahçelievler Bisiklet ve yürüyüş yolunda vatandaşlar ile biraraya gelerek, bisiklet sürdü. Çoruz özü deresi üzerinde 2km’lik bisiklet ve yürüyüş yolu vatandaşların hizmetine açıldı.

SAYGILI VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ

Belediye Başkanı Mehmet  Saygılı, Bisiklet ve yürüyüş yolunda hem bisiklet sürdü hem de yürüyüş yaptı. Vatandaşlarla burada bir araya gelen Saygılı, sohbet ederek projenin eksikliklerinin giderildiğini ve çalışmaların devam edeceğini söyledi. İin estetik yapısına olumlu kazanımlar sağlayan Bahçelievler Bisiklet ve yürüyüş yolu proje içerisinde yayaların kullanacağı kaldırımlar, bisiklet yolu ve araç yolu ve yeşil alan ayrı ayrı planlandı.

ÇOK GÜZEL TEPKİLER ALDIK

Belediye Başkanı Mehmet Saygılı “Ekiplerimizin projeye bağlı olarak sürdürdükleri çalışmalar neticesinde çok güzel bir görüntü ortaya çıktı. Vatandaşlarımız yapılan yolda gönül rahatlığıyla bisiklet kullanabilecekler, halkımızdan da çok güzel tepkiler alıyoruz. Yollarımız birbirini bütünleyen, araç ve bisiklet akışının düzgün bir şekilde yapılmasına imkan tanıyacak şekilde yapıldı. Halkımıza şimdiden hayırlı olsun, emeği geçen tüm kardeşlerime teşekkür ederim” dedi.

SAHİP ÇIKALIM

İncelemeler esnasında bisiklet süren çocuklarla yakından ilgilenen Başkan,”Sizin daha güzel ve sağlıklı ortamlarda yaşamanız için yaptığımız bu yollara sahip çıkmanızı ve en iyi şekilde kullanmanızı istiyoruz” dedi.  Vatandaşlar bisiklet ve yürüyüş yolu için teşekkür ettiler.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER