İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Petrol ofisi personel alacak

10 Ekim 2016 - 9:14 'de eklendi ve 644 kez görüntülendi.
Petrol ofisi personel alacak

 

OMV Petrol Ofisi A.Ş. tarafından Kırıkkale başta olmak üzere çeşitli bölgelerde lise, meslek lisesi, meslek yüksekokulu ve lisans mezunu personel alımı yapılacak. Ayrıca engelli personel alımı için de başvurular bulunuyor.

İKİNCİ ÖZEL ŞİRKETİ

OMV Petrol Ofisi Ekim 2016 personel alımı kapsamında birçok ilanı bulunuyor. Petrol Ofisi, yaklaşık olarak  2 bin akaryakıt istasyonu, 1 madeni yağ fabrikası, 11 akaryakıt, 3 LPG dolum terminali, 19 havaalanı ikmal ünitesi ile Türkiye’nin en büyük ikinci özel sektör şirketi konumunda.

2 YIL  DENEYİM ŞARTI

Açık bulunan lise, meslek lisesi, teknik meslek lisesi, önlisans ve lisans personel alımları kapsamında iş ilanları detaylarına internet sitelerinde yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz. OMV petrol ofisi işletme personeli alımı kapsamında 5 kişi alacak.  Mersin ve Kırıkkale’deki terminaller için en az lise mezunu tercihen de önlisans veya lisans mezunu olmak gerekli. Ayrıca 2 yıl da deneyim şartı var.  Askerliğini yapmış olmak gerekiyor.

SON BAŞVURU TARİHİ

Ofis hizmetleri elemanı kapsamında engelli bir personel alınacak. 2 yıllık fakülte mezunu olma şartı ve 2 yıl deneyim isteniyor. MS Office programlarını kullanmak da şartlar arasında bu ilana başvuru için son tarih 17 Kasım. İşletme personeli alımı için elektrik, elektronik ve mekanik dallarında 2 yıllık yüksekokul mezunu veya meslek lisesi mezunu olma şartı var. Deneyim bu ilanda da 2 yıl. Askerlik hizmeti tamamlamış olma şartı var. Bu ilan için son başvuru tarihi 5 Kasım olarak belirlendi.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER