İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Özel Gazi Koleji’nden Anlamlı Ziyaret

03 Kasım 2016 - 13:10 'de eklendi ve 511 kez görüntülendi.
Özel Gazi Koleji’nden  Anlamlı Ziyaret

Özel Gazi Koleji 6. sınıf öğrencileri öğretmenleri ile birlikte Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şubesini ziyaret etti.

 

ACILARINA NASIL DAYANIYORSUNUZ?

Düzenlenen ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getiren Dernek Başkanı Rıfat Öcal Derneğin faaliyetleri hakkında öğrencileri bilgilendirdi. Öğrenciler de merak ettikleri soruları Şehit ve Gazi ailelerine sordular, cevap alamadıkları tek soru ise Şehit ailelerine evlatlarının acılarına nasıl dayanabildikleriydi. Şehit annelerinin tek cevapları ise yutkunarak gözünden bir damla yaş bırakabilmeleriydi.

 

TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Duygusal anların yaşandığı ziyarette Özel Gazi Koleji Türkçe Öğretmeni Ömer Ercan Çanga tarafından yapılan konuşmada ”Biz Özel Gazi Koleji ailesi olarak her yıl düzenli olarak sizleri derneğinizde ve her ay ilimizin Şehitliğini ziyaret etmenin onurunu ve gururunu yaşamaktayız. Bizi derneğinizde misafir ederek bu onuru yaşattığınız için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Okulumuz var olduğu sürece de bu önemli vazifeden de vazgeçmeyeceğiz. Sizler bizim için çok önemli değerlersiniz, Okulumuz olarak Şehitlerimizin emanetlerine ve Gazilerimize her zaman sahip çıkacağız ve elimizden gelen manevi desteği sağlayacağız.

 

RAHMETLE ANIYORUZ

Yüce Milletin var olmasını ve devamının sağlanmasında kanlarını ve canlarını ortaya koyan Şehit ve Gazilerimizin değerli ailelerine tekrar şükranlarımızı sunuyoruz. Bütün Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz” dedi.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER