İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Önemli projeler üretiliyor

09 Kasım 2016 - 19:44 'de eklendi ve 284 kez görüntülendi.
Önemli projeler üretiliyor

Yozgat Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) organizasyonunda çevre il ve ilçelerdeki oda ve borsalar ile toplantı düzenlendi. Kırıkkale’den de katılımın sağlandığı toplantıda akreditasyon standartları hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu

BİLGİ VE ÇALIŞMALAR ANLATILDI

TSO Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda Sorgun TSO’nun faaliyetleri hakkında kısa bir bilgilendirme yapıldıktan sonra, akredite olan ve olmak için başvuruda bulunan oda temsilcileri ile akreditasyon standartları hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

ARALIKSIZ ŞEKİLDE SÜRÜYOR

Toplantı sonrasında gazetecilere açıklama yapan Sorgun TSO Genel Sekreteri Sami Erdoğan, akreditasyon kapsamında yapmış oldukları çalışmalar ve iyi uygulamaları konuklarıyla paylaştıklarını ifade ederek, şöyle devam etti: “Sorgun TSO olarak, üyelerimize daha iyi nasıl hizmet edebileceğimiz konuşunda çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Çevre il ve ilçelerden gelen oda ve borsa yöneticisi arkadaşlarla bu konularda görüş alışverişinde bulunduk. Çok verimli bir toplantı oldu.”

BİRLİK VE BERABERLİK

Toplantıya,  Kırıkkale TSO Genel Sekreteri Ahmet Şerbetcioğlu, Kırşehir TB Genel Sekreteri Battal Çelik, Yozgat TSO Genel Sekreteri Ziya Saydam, Mucur TSO Genel Sekreteri Hayati Kıyak, Alaca TSO Genel Sekreteri Fatih Arslan, Sungurlu TSO Genel Sekreteri Mehmet Fenercioğlu, Polatlı TO Genel Sekreter Yrd. İnanç Ölmez, Yerköy TSO Genel Sekreteri Ahmet Barış, Boğazlıyan TSO Genel Sekreteri Çağrı Kılıç, Şefaatli TSO Genel Sekreteri Yasin Karaca ve Zile TSO Akreditasyon Sorumlusu Teoman Esener katıldı.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER