İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Önemli görev üstleniyorsunuz

22 Kasım 2016 - 19:00 'de eklendi ve 179 kez görüntülendi.
Önemli görev üstleniyorsunuz

Vali İlker Haktankaçmaz, Türkiye Emekliler ile Tüm Muhtarlar Derneklerini ziyaret etti. Türkiye Emekliler Derneği Şubesini ziyaret eden Vali Haktankaçmaz’ı,  Şube Başkanı Zekeriya Aytekin ve Yönetim kurulu Üyeleri karşıladı.

SİZLER TECRÜBE SAHİBİSİNİZ

Şube Başkanı Aytekin, ziyaretlerinden dolayı Vali Haktankaçmaz’a teşekkür ederek, derneğin faaliyetleri ile üyelerin sorun ve talepleri hakkında bilgi sundu. Vali Haktankaçmaz’da, ziyaret esnasında gösterilen samimiyet ve yakınlıktan dolayı teşekkür ederek; ”Bir milletin en zor yetiştirdiği kaynak insan kaynağıdır. Yetişmiş ve tecrübe sahibi olmuş kalifiye elemanların erken yaşta emekli olmaları ile birlikte bu kaynaklar heba oluyor. Emeklilerimiz, yaşlılarımız fener gibidir. Onların tecrübeleri ve birikimleri bize hep yol gösterici olmuştur. ”dedi.

FEDAKARLIK İSTEYEN BİR İŞ

Daha sonra Tüm Muhtarlar Derneği’ni ziyaret eden Vali Haktankaçmaz’ı,  Dernek Başkanı Ağa Pehlivanlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı. Dernek Başkanı Pehlivanlı, Vali Haktankaçmaz’a ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisi ve üyeleri adına teşekkür etti. Vali Haktankaçmaz’da, Muhtarlığın fedakârlık gerektiren bir iş olduğunu belirterek kapılarının her zaman muhtarlara açık olduğunu ifade etti

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER