İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Öğretmenleri unutmadılar

28 Kasım 2016 - 13:18 'de eklendi ve 308 kez görüntülendi.
Öğretmenleri unutmadılar

Kırıkkale Üniversitesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Birimi ve Öğrenci Konseyi tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Kırıkkale merkezde bulunan 30 liseyi ziyaret etti.

GELECEĞİMİZ ONLARA EMANET

Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Yıldız, aydınlık nesiller yetiştirmek için büyük özveriyle görev yapan öğretmenlere özel bir mektup gönderdi.  Yıldız, mektubunda “Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı, milli ve manevi değerlerine bağlı, özgüveni tam, yeniliklere açık bireyler olarak yetiştirmede en çok pay ve en büyük görev sahibi; emek ve sabır ile özetlenebilecek şerefli bir mesleğin mensubu olan öğretmenlerimizin “Öğretmenler Gününü şahsınızda kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

HEDİYELER TAKDİM EDİLDİ

Öğretmenler ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler ve üniversitenin her alanda ilerlemeye ve gelişmeye devam ettiğini, Kırıkkale’nin görünen yüzü olduğunu ve öğrenciler tarafından en çok tercih edilen başarılı üniversiteler arasında yer aldığını vurguladılar.

Ziyaretler birim yetkilileri ve öğrenciler tarafından öğretmenlere hediyelerinin takdim edilmesi ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER