İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

MKE engelli işçi alacak

06 Ekim 2016 - 13:27 'de eklendi ve 621 kez görüntülendi.
MKE engelli işçi alacak

Makina ve Kimya Endüstrisi’nin en az lise mezunu, belirsiz süreli engelli işçi alımı yapacağını duyurdu. Yetkililer tarafından yapılan açıklamada başvuruların 10 Ekim’de biteceği ifade edildi.

EN AZ LİSE MEZUNU ŞARTI

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü/Kırıkkale, 29 Eylül’de Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla personel alım ilanı verdi. İlana göre en az lise mezunu, belirsiz süreli, engelli işçi alınacak.  Alınacak Personel: – Metal İşleri Teknisyeni: 1 Genel Şartlar: – KPSS’ye girmiş olmak – Engelli raporu olmak – En az lise ve dengi okullardan mezun olmak.

İŞKUR TARAFINDAN YAPILACAK

Belirsiz süreli/sürekli çalışmayı kabul etmek – Başvurular ve işe alımlar İŞKUR tarafından yapılacaktır Başvuru Süreci: Kırıkkale Makina ve Kimya Endüstrisi engelli işçi alım ilanı başvuruları 29 Eylül’de başladı ve 10 Ekim’de sona erecek.  Başvuru süreci sona erdikten sonra, sınav yeri ve tarihi ile alakalı duyuru yayınlanacaktır. Makina ve Kimya Endüstrisi işçi alım ilanı detayları ve başvuru için İşkur’un resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz” denildi.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER