İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Miniklerden renkli açılış

25 Eylül 2016 - 11:47 'de eklendi ve 325 kez görüntülendi.
Miniklerden renkli açılış

 

İlköğretim Haftası Keskin de Bilge Kaan İlkokulu’nun hazırlamış olduğu renkli programla kutlandı. Programa Keskin İlçe Milli Eğitim müdürü Hasan Kökrek, şube müdürü Erol İtişgen ve okul müdürleri katıldı.

ÜLKEMİZE FAYDALI OLACAKLAR

Program, okul müdürü Çelebi Rıfat Çalı’nın açılış konuşmasıyla başladı. Çelebi Rıfat Çalı konuşmasında 15 Temmuz Demokrasi şehitlerine rahmet, gazilere sağlık ve selamet dileklerinde bulundu. Çelebi Rıfat Çalı, “Çağdaş uygarlık düzeyine erişmek bilgi ile olur, bizlere yaşam boyu gerekli olacak bilgi ve becerilerin temeli okulda atılmaktadır.”

PROGRAMLI ŞEKİLDE ÇALIŞMALILAR

“Aklı geliştiren, kullanılmasını öğreten bilgilerle zenginleştiren okuldur diye devam etti. Öğrencilere, planlı programlı çalışarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz ve yarının büyükleri olarak ülkemize yararlı bireyler olacağınıza inancımız tamdır diyerek konuşmasını tamamladı.

SELAMET İÇERİSİNDE GEÇSİN

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, programa emeği geçen Bilge Kaan İlkokulu müdürü Çelebi Rıfat Çalı’ya, öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür etti ve beğeniyle izlediklerini ifade etti, katılımcı herkesin İlköğretim Haftası nı kutlayarak 2016-2017 Eğitim Öğretim yılının başarı ve selamet içinde geçmesi dileklerinde bulundu.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER