İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Minik eller aşure dağıttı

20 Ekim 2016 - 20:04 'de eklendi ve 293 kez görüntülendi.
Minik eller aşure dağıttı

Geleceğin başarılı öğrencilerini yetiştiren ve bünyesinde bulunduğu öğrencilere sağladığı imkânlarla adından söz ettiren Kardelen Anaokulu, geçtiğimiz günlerde imece usulü aşure etkinliği düzenledi. Renkli görüntülerin yaşandığı etkinlikte minik öğrenciler, aşure ikramında bulundu.

KARDEŞLİK VE DOSTLUK YANSIMASI

Kardelen Anaokulu tarafından Muharrem Ayı nedeniyle aşure etkinliği gerçekleştirildi. Birlik ve beraberliğin sağlandığı etkinlikte, minikler arasında paylaşmanın ve hoşgörünün aşılanması amaçlandı. Etkinlikte konuşma yapan Kardelen Anaokulu Okul Müdürü Halil Kahraman, “Minik öğrencilerimizin bizlere ikram ettiği bu aşure ikramları aslında, kardeşliğimizin, dostluğumuzun yansımasıdır. Aşure bizlere birlik beraberlik mesajı veriyor” dedi.

SOSYAL FAALİYET ÖNEMLİDİR

Eğitim, spor, sosyal kültürel alanlarda çocuklar için başarılı ve örnek çalışmalar gerçekleştirdiklerini vurgulayan Müdür Kahraman, “Eğitimin yanında sosyal faaliyetlerin de önemli olduğunu düşünüyoruz. Muharrem ayı nedeniyle geleneksel hale getireceğimiz aşure gününü düzenledik. Çocuklarımızı sevindirdiğiniz için hem kendimiz hem de onların adına emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum” ifadesinde bulundu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER