İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Milletimizin ortak sesidir

11 Ocak 2017 - 18:40 'de eklendi ve 82 kez görüntülendi.
Milletimizin ortak sesidir

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rifat Ünlü, ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle açıklamalarda bulundu. Ünlü, “Milletimizin ortak sesi olmanın ötesinde, kamuoyunun vicdanını temsil eden tüm basın mensuplarımızın Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum” dedi.

DOĞRU VE TARAFSIZ HABERCİLİK

’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rifat Ünlü açıklamalarda bulundu. Ünlü, “Toplumda fitne ve fesat çıkarmaya yönelik provokasyonların önüne geçmek, bunu amaçlayan hainlerin emellerine ulaşmalarına mani olmak noktasında basın mensuplarımızın ilkeli, doğru ve tarafsız habercilik anlayışı ile yerine getirdikleri görevin ehemmiyeti daha da artmaktadır” dedi.

15 TEMMUZ’DA KATKISINI GÖRDÜK

Ünlü, “Tarihimizde eşi görülmemiş bir ihanet ile devletimizin bekasına ve milletimizin kardeşliğine 15 Temmuz darbe girişimi ile kast eden hain odaklara karşı güvenlik güçlerimizin kahramanca karşı koyuşu, milletimizin dik duruşu yanında basın kuruluşlarımızın da demokrasiden yana tavır takınmaları bu hainlerin emellerine ulaşamamasında büyük pay sahibi olmuştur.”

BÜYÜK MEMNUNİYET DUYUYORUM

“Bu nedenle mesleğin gerektirdiği etik ve ahlak kuralları doğrultusunda görevlerini zor şartlarda yerine getiren basın mensuplarımızın; ilkeli ve sorumlu habercilikten taviz vermeyerek, ülkemizde milli birliğimizin ve kardeşliğimizin muhafazasına ve daha da gelişmesine katkı sağlamaya devam etmelerinden büyük memnuniyet duyuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle çalışmalarını büyük bir özveriyle devam ettiren tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, sağlık ve başarılar diliyorum.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER