İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Meşakkatli bir meslektir

11 Ocak 2017 - 18:38 'de eklendi ve 89 kez görüntülendi.
Meşakkatli bir meslektir

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Atanur Aydın, ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle açıklamalarda bulundu. Gazeteciliğin zor ve meşakkatli bir iş olduğunu söyleyen Aydın, “Vatandaş ve devlet arasında da köprü vazifesi görür” dedi.

BASININ ROLÜ ÇOK BÜYÜKTÜR

’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Atanur Aydın açıklamalarda bulundu. Kamuoyunun doğru ve sağlıklı haber almasında basına büyük görev düştüğünü ifade eden Aydın, “Bizler şehrin idarecileri olarak gazeteci arkadaşlarımızın ne zor şartlar altında halkımızı bilgilendirmek için çalıştıklarının farkındayız. Kamuoyunun hızlı, sağlıklı haber alabilmesi ve olaylara değişik açılardan bakabilmesinde basının rolü çok büyüktür” şeklinde konuştu.

PRENSİPLİ VE TARAFSIZ YAYINCILIK

Aydın, “Gece-gündüz demeden, her iklim şartında halkı bilgilendirmek adına haber peşinde olan gazeteciler, son derece zor ve meşakkatli bir görevi icra etmektedirler. Basın çalışanlarımızın prensipli ve tarafsız yayıncılık anlayışı içerisinde yerine getirdikleri bu önemli görevleri için teşekkür eder, ilimizdeki gazete, radyo, televizyon ve internet medyası olmak üzere tüm medya çalışanlarının, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlarım” ifadesinde bulundu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER