İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Kızıltan, güven tazeledi

15 Kasım 2016 - 13:32 'de eklendi ve 425 kez görüntülendi.
Kızıltan, güven tazeledi

Bölgesel Amatör Liginde mücadele veren MKE Kırıkkalespor’da Yönetim Kurulu tarafından takımının başkanlığına seçilen Tufan Kızıltan, yapılan Olağanüstü Genel Kurul’da da tüm üyelerin güvenoyunu kazanarak, yeniden başkanlığa seçildi

SEÇİM GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Bu sezon Kırıkkale’yi Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek olan MKE Kırıkkalespor’da Yönetim Kurulu tarafından takımının başkanlığına seçilen Tufan Kızıltan, yapılan Olağanüstü Genel Kurul’da tüm üyelerinin kabulü ile yeniden başkanlığa seçildi. MKE Kırıkkalespor’un Kulüp Binası’nda yapılan seçim, Divan başkanı Erdal Demircan tarafından usulüne uygun bir şekilde gerçekleştirildi.

ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ

Başkan Kızıltan, “Bu takım bizim için vazgeçilmez oldu. Ben ve yönetim kurulu üyelerim gecemizi gündüzümüze katıp, işimizi gücümüzü bırakıp, takımın başarısı için uğraşıyoruz. MKE Kırıkkalespor takımını iyi yerlere getirmek için çalışmalar yaptık, genç ve dinamik bir takım kurduk, takımın başarısı için hiçbir fedakarlıktan kaçmıyoruz. Beni yeniden MKE Kırıkkalespor takımının başkanlığına seçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BAŞKAN SAYGILI’YA TEŞEKKÜR

Kırıkkale Belediyesi Başkanı Mehmet Saygılı’ya da teşekkür eden Kızıltan, “Takımın başarısı için hiçbir fedakârlıktan kaçınmıyor. Tam bir Kırıkkalespor sevdalısı ve aşığıdır” dedi.

Büyük çoğunluğun sağlandığı seçimde Tufan Kızıltan’a tam destek çıkarken, yaptığı çalışmalar ve oluşturduğu yönetim kurulu, tüm üyelerin tam notunu aldı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER