İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Kırıkkale MÜSİAD Expo’da

15 Kasım 2016 - 13:31 'de eklendi ve 224 kez görüntülendi.
Kırıkkale MÜSİAD Expo’da

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından iki yılda bir İstanbul’da düzenlenen uluslararası MÜSİAD EXPO’nun 16’ncısında ihracata dönük iş görüşmeleri zirvesi düzenlendi. Düzenlenen zirvesi MÜSİD Kırıkkale üyeleri de katıldı.

TANITIM YAPTILAR

İki yılda bir düzenlenen MÜSİAD EXPO’nun 16’ncısına KIRIKKALE MÜSİAD Şube Başkanı Haşim Baloğlu başta olmak üzere Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Yıldız, Çakır Yıldırım, Necati Selen’in katılımıyla gerçekleştirildi. Kırıkkale MÜSİAD üyeleri EXPO’ da stantları gezerek bilgi alışverişinde bulundular.

 YATIRIMCILAR BULUŞTU

Düzenlenen EXPO’ ya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşması damga vurdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan burada yaptığı konuşmada MÜSİAD’ın Afrika’ya olan ilgisinin devam etmesini istedi. MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, “Bu yıl 16’ncısı yapılan MÜSİAD EXPO’yla devlet adamları, siyasetçiler, işadamları, girişimciler, bürokratlar, akademisyenler ve yatırımcıları bir araya getirdik” dedi.

 HERKESE TEŞEKKÜR

Kırıkkale MÜSİAD Başkanı Haşim Baloğlu ise EXPO’ nun ardından yaptığı açıklamada,  “Kırıkkale MÜSİAD Yönetimi olarak Genel Merkezimizin talimatı ile EXPO ‘ ya katılım sağladık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan burada biz  girişimciler için önemli açıklamalarda bulundu. EXPO için emeği geçen Genel Merkezimiz başta olmak üzere tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kulandı.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER