İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Kimeski Mahallesi’ne parke

08 Kasım 2016 - 19:17 'de eklendi ve 293 kez görüntülendi.
Kimeski Mahallesi’ne parke

Kırıkkale’nin Kimeski Mahallesi’nin tamamı parke taşları ile kaplandı. Mahallede yaklaşık 1 aydır süren çalışma sona erdi. Mahalle Muhtarı Osman Altun, çalışma konusunda bilgi verdi.

ÇALIŞMA TAMAMLANDI

Kırıkkale Belediyesi Fen İşleri ekipleri yaklaşık bir aydır Kimeski Mahallesi’nde parke ve kaldırım çalışması yürütüyordu. Mahalledeki çalışmalar tamamlanırken, mahallenin tamamında kaldırımlara ve boş alanlara parke taşı döşendi. Mahalle Muhtarı Osman Altun, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’ya mahalle sakinleri adına teşekkür etti.

TALEPLERİMİZİ DİKKATE ALDI

Altun, “Mahallemizin en büyük sorunlarından bir tanesini halletmiş bulunuyoruz. Allah razı olsun Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı seçildiği günden bu yana bizi çok önemsedi. Taleplerimizi dikkate aldı. Öncelikli sorun ve talebimiz parka ve kaldırım taşı dedik, çok şükür halledilmesini sağladı. Mahallemizin kurulduğu günden bu yana en büyük sorunu olan bu eksikliği Allah’ın izniyle giderdik” dedi.

ŞIK GÖRÜNTÜYE BÜRÜNDÜ

Mahallede kaldırımsız hiçbir yol bırakılmadı. Bunun yanı sıra boş ve izbe bir görüntü içinde olan alanlar da parke taşı ile daha şık bir görüntüye büründürüldü. Muhtar Osman Altun, mahallenin en büyük sıkıntısını gidermiş olmanın huzuru içinde olduklarını belirterek, bundan sonra mahallenin başka ihtiyaç ve sıkıntılarını gidermek için çaba göstereceklerini söyledi ve “Bizim mahallemizi en büyük sorunlarından biri çözülmüş oldu.”

ESKİSİNDEN DAHA GÜZEL OLACAK

Kimseyi kırmadan, hiçbir şeyi kırıp dökmeden işimize bakmak istiyoruz. Çünkü mahallemizin daha çok ihtiyacı var. El birliği ile hep birlikte bunları halletmenin yollarını arayacağız. Herkes emin olsun ki bu mahalle eskisinden daha güzel olacak. Bir taraf yapılıp, bir taraf eksik bırakılmayacak. Kaldırım çalışmasında olduğu gibi mahallemizin her yerine, mahalle sakinlerimizin her ferdine hizmetin en iyisini getirmeye çaba sarfedeceğiz. Ben herkese teşekkür ediyorum. Tüm mahalle sakinlerimizin güzel, nezih, temiz ve şık bir ortamda parmakla gösterilen, imrenilen bir ortamda nice mutlu, sağlık ve huzurlu yıllar boyu keyifle yaşamasını diliyorum” dedi.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER