İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Karaer ve Açan ailelerinin mutlu günü

10 Ekim 2016 - 15:14 'de eklendi ve 1597 kez görüntülendi.
Karaer ve Açan ailelerinin mutlu günü

Gazetemiz köşe yazarı, aynı zamanda MKE kurum mensubu Alaattin Karaer ve Özel Yaşam Hastanesi Doktorlarından Çiğdem Karaer’in oğulları Çağdaş Karaer ile MKE Kurumundan emekli mühendis İhsan Açan ve Arife Açan’ın kızları Tuğba Nur Açan, düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi.

ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI

Alaattin-Çiğdem Karaer çiftinin oğlu Avukat Çağdaş ile İhsan-Arife Açan çiftinin kızı Tuğba Nur, Beyaz Saray’da düzenlenen düğün töreniyle hayatlarını birleştirdiler. Düğün törenine; Cumhuriyet Halk Partisi Trabzon Milletvekili Av. Haluk Pekşen’in yanı sıra, MKE Genel Müdür Yardımcısı M. Sait Demirci, Özel Yaşam Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Akçelik, MKE kurumu müdürleri, Özel Yaşam Hastanesi doktorları, sağlık, siyaset ve basın camiasından çok sayıda davetli katıldı.

MİLLETVEKİLİ PEKŞEN TEBRİK ETTİ

Düğüne katılan Cumhuriyet Halk Partisi Trabzon Milletvekili Av. Haluk Pekşen, yaptığı konuşmada genç çifte mutluluk temennisinde bulundu. Pekşen, ”Bugün burada gördüğüm tablodan dolayı çok mutlu oldum. Sizlerle bugünü paylaşmaktan mutluyum. Eğitimli, çağdaş ve gelecekte ülke için önemli işler yapacak evlatlar yetiştirmenizi temenni ediyorum” dedi. Milletvekili Pekşen, konuşmasının ardından genç çifti tebrik etti.

MUTLULUKLARINI UNUTULMAZ KILDILAR

Sevenleri ve dostları bu mutlu günlerinde Karaer ve Açan ailelerini yalnız bırakmazken davetliler, ses sanatçısı Gürsan Sanaç’ın seslendirdiği birbirinden güzel şarkı ve türkülerle doyasıya eğlendi. Damat Çağdaş ile gelin Tuğba, oyun pistini boş bırakmayan yakınlarıyla oyunlar oynayarak bu mutlu günü unutulmaz kıldı.

ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR

Düğünlerine katılan ve düğün boyunca emeği geçen herkese teşekkür eden Baba Alaattin Karaer, son derece mutlu olduğunu, oğlu Çağdaş ile gelini Tuğba’ya ömür boyu mutluluklar diledi.  Daha sonra davetliler gelin ve damada evliliklerinin uzun sürmesi temennisinde bulunarak, sağlıklı mutlu ve huzurlu günler dilediler.  Bizler de İL gazetesi ailesi olarak, Çağdaş-Tuğba çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER