İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

İtfaiye’nin 302’nci gurur yılı

28 Eylül 2016 - 11:18 'de eklendi ve 249 kez görüntülendi.
İtfaiye’nin 302’nci gurur yılı

 

Vatandaşların zor zamanlarında yanında olan, yangın gibi çeşitli acil durumlarda müdahale gerçekleştiren İtfaiye Müdürlüğü, 302’nci kuruluş yıl dönümünün gururunu yaşıyor. Yıl dönümü kapsamında Kırıkkale İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, Vali Mehmet Haktankaçmaz ile Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’yı makamında ziyaret ettiler.

ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR YAPIYOR

25 Eylül – 01 Ekim tarihleri arasında itfaiye teşkilatının 302’nci kuruluş yıldönümü münasebeti ile kutlama etkinlikleri başladı.  Kırıkkale Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü personeli hafta nedeniyle Kırıkkale Valisi Mehmet İlker Haktankaçmaz, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır ve İl Emniyet Müdürü Hasan Onar’ı makamında ziyaret ettiler.

MAKET ARAÇ HEDİYE ETTİLER

302’nci kuruluş yıl dönümünün haklı gururunu yaşayan İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, ziyaretler esnasında protokol üyelerine, itfaiye aracı maketi hediye ettiler. İtfaiye Haftası nedeniyle Kırıkkale Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından başta eğitim ve tatbikat olmak üzere çeşitli etkinlikler programlandı.

YAZ, KIŞ DEMEDEN ÇALIŞIYOR

İtfaiye Müdürlüğü’nün yaptığı çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Saygılı, personellerin yıl dönümünü tebrik etti. Saygılı, “İtfaiyemiz 365 gün esasına dayanan yoğun bir çalışma temposu içerisindedir. Yaz, kış, bayram demeden şehrimizdeki hem yangın hem kurtarma faaliyetlerinde büyük bir başarıyla, büyük bir özveriyle çalışmaktadırlar. Acil durumlarda en kısa zamanda yetişen ve dünya standartlarında hizmet veren itfaiye teşkilatımız Kırıkkale’nin gururudur” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER