İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

İŞ ADAMI ERTUĞRUL KAHRAMAN VE YE İÇ GEZ DERGİSİ İMTİYAZ SAHİBİ PINAR MATER EVLENDİ

06 Ekim 2016 - 15:33 'de eklendi ve 449 kez görüntülendi.
İŞ ADAMI ERTUĞRUL KAHRAMAN VE YE İÇ GEZ DERGİSİ İMTİYAZ SAHİBİ PINAR MATER EVLENDİ

EK Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ünlü ve başarılı iş adamı Ertuğrul Kahraman ile Televizyon yapımcısı ve Ye İç Gez Dergisi imtiyaz sahibi Pınar Mater muhteşem bir düğünle Su Otel’de evlendi.

İş, sanat , siyaset cemiyet gazete ve televizyon dünyasınının çok önemli isimlerini bir araya getiren düğünde Ertuğrul Kahraman ve Pınar Mater’in nikahını Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Menderes Türel kıydı. Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, eski Devlet bakanı Yüksel Yalova ile İçkale Şirketler Grubu Başkanı Nadire İçkale, Statik Holding sahibi Bereket Öner sanatçılar Ferman Toprak ile Serkan Kaya nikah şahitliği yaptılar. Ünlü televizyon programcısı ve sunucusu Nesrin Mater ile Kahraman ailesinin kapıda karşıladığı misafirle arasında Yiğit Holding Yönetim Kurulu üyesi Osman Çakır , Redaktör Haber Dergisi imtiyaz sahibi İbrahim Gökdemir , Ankaralı is adamı Yusuf Budak , Pek Dökümlerinin ve borularının sahibi Salahattin Pek ,Balinler Holding ve Muba Tekstil Sahibi Muzaffer Balin, İş adamı Yusuf Ziya Şencan , Gazeteciler Dursun Gündoğdu , Durmuş Erkılıç ve Musa Doğan Borsa Bulls Restoranlarının sahibi Bahadır Akın , Alpata Grup Yönetim Kurulu Başkanı Tufan Alpata , Antalya Kan Bankası Başkanı Emin Balin , Organizatör Esat Kaba , Antayada Gayrimenkul sektörünün ileri gelen iş adamlarından Bilal Köleoğlu ve İrfan Saraçoğlu , Antalya Büyükşehir Belediye başkanı vekili Mesut Kocagöz de vardı. Ayrıca birçok siyasetçi ve bürokratın yanında önemli isimler damat Ertuğrul Kahraman’ı yanlız bırakmadı. Ünlü kabadayı Alaatin Çakıcı görkemli bir çelenk yolladı ve veliahtı Adem Çakıcı ve arkadaşları düğüne katıldılar. Kürt Ahmet lakaplı Ahmet Turgut’un veliahtı ve oğlu Melih Turgut’ta damadın arkadaşı olarak düğüne katıldılar.

2

Misafirle şarkıcı Mehtap’ın şarkıları ile coştular. Daha sonra sahneye Ferman Toprak çıktı. Damat Ertuğrul Kahraman’ın arkadaşı olarak düğüne katıldığını söyleyen Toprak, sevilen parçalarını seslendirdi. Toprak’ın ardından Serkan Kaya sahne aldı.

Serkan Kaya’da damadın ve gelinin arkadaşı olduğunu belirterek programına başladı. Kaya’nın seslendirdiği hareketli parçalara pistte eşlik eden davetliler harika bir gece yaşadılar.

3

SERKAN KAYA VE FERMAN TOPRAK DÜĞÜNDE BARIŞTILAR

‘Hayatı tesbih yapmışım’ şarkısıyla adından söz ettiren Ferman Toprak, kavgalı olduğu iddia edilen Serkan Kaya ile nikah kıyıldıktan sonra sarılıp sohbet etti. Düğüne eşi Hilal ile birlikte katılan sanatçı Ferman Toprak, çıplak fotoğraflarını çekip kendisinden 100 bin dolar istediğini iddia ettiği Türkan K. hakkında açtığı davayla ilgili de Antalya’da konuştu. Türkan K. hakkında açtığı davayla ilgili sürecin devam ettiğini belirten Toprak, “Bizim davada haklı olduğumuz aşikar. Mahkeme sonuçlanınca zaten her şey ortaya çıkacak. Biz rahat ve huzurluyuz” dedi.

‘KİMSEYLE KAVGALI DEĞİLİM’

Kavgalı oldukları iddia edilen Serkan Kaya ile birlikte nikah şahitliği yapmasıyla ilgili olarak da Toprak, “Benim kimseyle küskünlüğüm yok. Kimseyle kırgınlığım da olmaz. Ben terbiyemi bilen de bir adamım. Ben düğüne eşimle birlikte katıldım. Yeni evlenen çiftlere de mutluluklar diliyorum” diye konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER