İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

İlkeli ve tarafsız haber

26 Eylül 2016 - 15:12 'de eklendi ve 243 kez görüntülendi.
İlkeli ve tarafsız haber

Kırıkkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ferman Aldemir, Mali Sekreter Recep Yücekaya ve personel Haydar Yılmaz, gazetemizi ziyaret ettiler. 33. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle Ramazan Çetin’e temennilerde bulunan yönetim, daha sonra hep birlikte pasta kesti.

YIL DÖNÜMÜ ANISINA PASTA KESTİLER

Gazetemizin 33. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle, Kırıkkale Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ferman Aldemir, Mali Sekreter Recep Yücekaya ve personel Haydar Yılmaz, gazetemizi ziyaret ettiler. Kırıkkale Gazeteciler Cemiyet Başkanı ve gazetemiz imtiyaz sahibi Ramazan Çetin’i bir araya gelen yönetim, yıl dönümü anısına pasta kestiler.

KIRIP DÖKMÜYOR, BİRLEŞTİRİYOR

İL gazetesi’nin yapmış olduğu yayınları takip ettiklerini belirten Başkan Aldemir, “80’li yıllarda 12 Eylül darbesinden kurulan önemli bir gazetedir. Yayın politikalarında kırıp dökmeyen, birleştiren, ilkeli ve tarafsız şekilde davranan İL gazetesi’ni bugünlere getiren herkese teşekkür ediyorum. İnşallah gelecek yıllarda da başarılı olur, nice 33. Yıl dileklerinde bulunuyorum” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER