İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

İlçelerde elektrik kesilecek

01 Aralık 2016 - 9:09 'de eklendi ve 664 kez görüntülendi.
İlçelerde elektrik kesilecek

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından yapılacak olan planlı bakım çalışmaları nedeniyle, Sulakyurt ve Yahşihan ilçesine bağlı bazı köylerde elektrik kesintisi yapılacağı ifade edildi.

KESİNTİ YAPILACAK SAAT

Kış aylarının gelmesiyle birlikte Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. planlı bakım çalışmalarını gerçekleştiriyor. Bu kapsamda yapılan çalışmalar nedeniyle bugün, Sulakyurt ile Yahşihan ilçelerinin bazı köylerinde elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi. Konu hakkında yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi, “Sulakyurt İlçesine Bağlı: Danacı Köyünün Bir kısmına, Tesis çalışması nedeniyle, 09:00-16:30 saatleri arasında enerji verilemeyecektir.”

ÇALIŞMA YAPILACAK BÖLGE

“Yahşihan İlçesine Bağlı: Irmak Köyü, Yeşilöz Mahallesi, BP Petrol ve Yıldırımlar Petrol Civarındaki Sokaklar ile Irmak Köyü Su Pompasına, Tesis çalışması nedeniyle, 09:00-16:30 saatleri arasında enerji verilemeyecek olup, basına bilgi verilmiştir. Teknik ve idari zorunluluklardan dolayı, ilan edilen enerji kesme ve enerji verme zamanlarında değişiklik olabilir. Şirketimize ait enerjili ve enerjisiz durumda olan Yüksek Gerilim (YG) – Alçak Gerilim (AG) elektrik şebekelerimizde, Şirketimizden çalışma müsaadesi alınmadan hangi amaçla olursa olsun çalışma yapılamaz” denildi.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER