İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Huzur operasyonu

21 Kasım 2016 - 9:05 'de eklendi ve 144 kez görüntülendi.
Huzur operasyonu

Vatandaşın güvenliğini sağlamak amacıyla çalışma gerçekleştiren Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü, kent merkezindeki eğlence mekânlarına “huzur” operasyonu düzenlendi.

GÜVENLİK VE HUZURU SAĞLIYOR

Geçtiğimiz haftalarda Emniyet Müdürlüğü Kararnamesi ile göreve başlayan Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu, FETÖ ve uyuşturucu operasyonlarına önemli ölçüde ağırlık veriyor. Vatandaşın huzur ve güvenliğini tehdit edici unsurlara karşı tedbirlerini alan polis ekipleri, bu kapsamda kent merkezinde bulunan bazı eğlence mekânlarına “huzur” operasyonu düzenlendi.

GBT SORGUSU İLE YAKALANDILAR

Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Ekipleri, kent merkezinde faaliyet gösteren eğlence merkezlerine eş zamanlı düzenlenen operasyonda, çalışanlar ve müşterilerin GBT sorgusu yapılarak, iş yerlerinin belgeleri kontrol edildi. Uygulamada çeşitli suçlardan haklarında yakalama kararı bulunan kişiler, yakalanarak adli işlem gerçekleştirildi. Emniyet yetkilileri, benzer uygulamaların belli aralıklarla devam edeceğini belirtti.

ÜLKEMİZ ZOR GÜNLERDEN GEÇİYOR

Özellikle zehir tacirlerine yönelik yaptığı çalışmalarla Kırıkkale halkının takdirini toplayan Çorumlu, uyuşturucunun sadece narkotik bir suç değil, 17-25 Aralık’tan sonra FETÖ’nün bir oyunu olarak görülmesi gerektiğini ifade etti. Türkiye’nin çok zor günlerden geçtiğini söyleyen Çorumlu, “Halkımızın güvenliğini bozmaya çalışanlara karşı çalışmalarımız sonuna kadar devam edecektir. Huzurun ve güvenliğin bekçileri olarak operasyonlarımızı gerçekleştireceğiz” dedi.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER