İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Hümeyra ve Cihat dünya evine girdi

24 Ağustos 2016 - 15:03 'de eklendi ve 402 kez görüntülendi.
Hümeyra ve Cihat dünya evine girdi

Kırıkkale’nin tanınmış aileleri arasında yer alan Ünal Yazan’ın kızı Hümeyra ile Cengiz Sarıkaya’nın oğlu Cihat, düzenlenen muhteşem düğün töreniyle dünya evine girdi. Kırıkkale’de kınalarının yakıldığı genç çift, Ankara’da düzenlenen düğün töreniyle bu güzel günlerini taçlandırdı.

 

KIRIKKALE’DE KINA, ANKARA’DA DÜĞÜN

Ünal-Sevgican Yazan çiftinin biricik kızı Hümeyra ile Ümit-Cengiz Sarıkaya çiftinin oğlu Cihat, Kırıkkale’de kına ve Ankara’da düzenlenen düğün merasimiyle dünya evine girdi. Kamera ve objektiflere renkli görüntülerin yansıdığı tören, Cumartesi günü kına gecesiyle Gazioğlu Dinlenme Tesislerinde bulunan Sevgim Düğün Salonu’nda başladı, Pazar günü ise Ankara Aydınlıkevler’de bulunan Altınpark Düğün Salonu’nda düğün merasimi gerçekleşti.

 

YÖRESEL MÜZİK EŞLİĞİNDE DOYASIYA EĞLENDİLER

Sevenleri ve dostları da bu mutlu günlerinde Yazan ve Sarıkaya ailelerini yalnız bırakmazken, davetliler yöresel müzik ziyafeti eşliğinde doyasıya eğlendiler. Çok sayıda davetlinin katıldığı düğün töreni nezih bir ortamda gerçekleşti.

 

AİLELER FEDAKARLIKTAN KAÇINMADI

Genç çiftlerin mutluluğu için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Yazan ve Sarıkaya aileleri, kendilerini yalnız bırakmayan eş ve dostlarını kapıda karşıladı. Aileler gelen misafirlerle yakından ilgilenerek bu mutlu günlerine ortak oldukları için davetlilere teşekkür ettiler.

 

RENKLİ GÖRÜNTÜLER YAŞANDI

Kırıkkale’ye has yöresel müziklerin çalındığı kına gecesinde, Yazan ve Sarıkaya ailelerinin yakınları doyasıya eğlendi. Düğün töreninde genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.  Daha sonra davetliler gelin ve damada evliliklerinin uzun sürmesi temennisinde bulunarak, sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dilediler.

Bizler de İL gazetesi ailesi olarak, Hümeyra-Cihat çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER