İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Her zaman yanınızdayız

09 Kasım 2016 - 19:35 'de eklendi ve 313 kez görüntülendi.
Her zaman yanınızdayız

Türk Metal Sendikası Kırıkkale Şube Başkanlığı görevine getirilen Mustafa Teke, MKEK Mühimmat Fabrikası Mermi ve İmla işletmesini ziyaret etti. Tezgahları başında üyelerini ziyaret eden Şube Başkanı Mustafa Teke ve şube yönetimi üyelerine işlerinde kolaylıklar diledi.

ÇALIŞMALARINI ANLATTI

Sendika Başkanı Teke, MKEK´de çalışan işçileri unutmuyor. Her fırsatta fabrikaları gezen Başkan Teke ve ekibi sık sık işçiler ile bir araya gelerek fikir alış verişinde bulunuyor. Fırsat buldukça ilimizde bulunan tüm fabrikaları gezerek arkadaşlarını yalnız bırakmadığını söyleyen Başkan Teke, “Her fırsatta arkadaşlarımız ile bir araya gelip çay içip sohbet ediyoruz. Yaptığımız ve yapacağımız projeler hakkında arkadaşlarımıza devamlı bilgiler veriyoruz” diye konuştu.

BİZLERİ MUTLU EDİYOR

Başkan Teke´nin kendilerini sık sık ziyaret ettiğini belirten işçiler ise; “Başkanımızı aramızda görmekten mutlu oluyoruz. Allah razı olsun bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmıyor.  Fabrikalarımıza gelerek tezgahlarımızın başında bizleri ziyaret ediyor. Bir sıkıntımız var mı diye soruyor” dediler.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER