İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Halkımıza hizmet için varız

07 Ekim 2016 - 15:48 'de eklendi ve 280 kez görüntülendi.
Halkımıza hizmet için varız

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Orhan Yeğin, Akademik Yıl açılışı için geldiği Kırıkkale’de AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti. Yüksek öğrenimini Kırıkkale’de tamamladığını ifade eden Yeğin, öğrenci olarak ayrıldığı şehre bakan yardımcısı olarak gelmenin heyecanını yaşadığını ifade etti.

ÖNEMLİ BİR YERE SAHİP

İl başkanlığı binasında gerçekleşen ziyarete Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’da katıldı. Teşkilat üyeleri ile bir araya gelen Bakan Yardımcısı Yeğin, kendisinin de teşkilattan gelen birisi olarak, teşkilatların kendisinde önemli bir yere sahip olduğunu ifade etti. Bakanların yoğun programları nedeniyle il teşkilatlarını sık sık ziyaret edemediklerini ifade eden AK Parti İl Başkanı Mürsel Akçay, bakan yardımcılarının gerçekleştirdikleri ziyaretlerle teşkilatlara ve teşkilat çalışmalarına ivme kazandırdıklarını ifade etti.

ÖZEL ANI DEFTERİNİ İMZALADI

Akçay, Bakan Yardımcısı Yeğin’e Kırıkkale’de teşkilat faaliyetleri hakkında bilgiler verirken, Yeğin teşkilatın özel anı defterini imzaladı. Üniversiteyi Kırıkkale’de okuduğu için şehre yabancı olmadığını hatırlatan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Orhan Yeğin, öğrencilik yılları nedeniyle Kırıkkale’nin birçok alanına hâkim olduğunu ifade etti.

SINIRLARIMIZI ZORLUYORUZ

Kendisinin de teşkilat içerisinden gelen bir isim olduğunun altını çizen Yeğin “2001 yılından bu yana AK Parti kadroları içerisinde çeşitli görevlerde bulundum. Rabbim bu davada milletimize hizmet etmek için bize çeşitli kademelerde fırsat verdi. Bizlerde bulunduğumuz makamlarda halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için sınırlarımızı zorluyoruz. Kırıkkale İl Başkanımızla bakanlıkta sık sık bir araya geliyoruz. Kendisi şehrin sıkıntı ve taleplerini bize sürekli iletiyor” şeklinde konuştu. Yeğin, AK Parti İl Başkanlığına gerçekleştirdiği ziyaretin ardından Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına bağlı Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü ve İş-Kur Müdürlüğünü ziyaret etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER