İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Halk gününde sorunlara çözüm

01 Eylül 2016 - 14:24 'de eklendi ve 495 kez görüntülendi.
Halk gününde sorunlara çözüm

Vatandaşların sorunlarının çözümüne yönelik gerçekleştirilen Kırıkkale Belediyesi tarafından başlatılan ‘Halk Günü’ etkinliğinin bu hafta 115’incisi yapıldı. Belediye Başkan Yardımcısı Erol Bakır başkanlığında yapılan toplantıda vatandaşların sorunlarının çözümü için talimatlar verildi.

VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ

Her hafta Perşembe günü saat 10.00-12.00 arası düzenlenen halk günü etkinliğinin bu hafta 115’incisi gerçekleştirildi. Belediye meclis toplantı salonunda yapılan Halk Günü etkinliğine Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır başkanlık etti. Belediye Başkan Yardımcıları, ilgili birim müdürleri ve vatandaşları katıldığı etkinlikte sorunlar dile getirildi.

HİZMETLERDEN DOLAYI TEŞEKKÜR

Sorunları dinlenen vatandaşlar, çözümü için ilgili birim müdürlerine talimatlar verildi. Bazı vatandaşlar ise önceki halk günü etkinlikte sorunlarını dile getirdiğini ve sorunun çözüldüğünü belirterek ilgi ve alakalardan dolayı Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır’a teşekkür etti.

EN GÜZEL HİZMET İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Vatandaşlar, Belediye çalışmalarından memnun olduklarını belirterek Halk günü etkinliğinde de bu memnuniyeti dile getirdiler. Bakır, belediye çalışmalarının imkanlar dahilinde devam ettiğini sorunlara en kısa zamanda cevap verildiğini belirterek etkinliğe katılan vatandaşlara teşekkür etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER