İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Hak ve özgürlüklerini savunduk

27 Eylül 2016 - 0:09 'de eklendi ve 826 kez görüntülendi.
Hak ve özgürlüklerini savunduk

Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale Merkez İlçe Başkanı Yücel Kızık, “Açığa alınan ve ihraç edilen 620 kişiyle yüz yüze görüşülüp genel merkezimizde kurulan kriz masasına dilekçelerimizi Kırıkkale İl Örgütü olarak bildirdik” dedi.

ARALIK BIRAKMIŞ OLURSUNUZ

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Yücel Kızık, genel merkez tarafından yapılan çalışmalar doğrultusunda açıklamalarda bulundu. Her zaman hak ve özgürlükleri savunduklarını belirten Kızık, “Şimdi soruyoruz Demokrasi şehitlerimizin sorumlusu kim? Eğer tam olarak demokrasiyi getirmeseniz ülkeye barışı ve huzuru getiremezsiniz darbeye kapıyı hep aralık bırakmış olursunuz. FETÖ terör örgütünü Türkiye’nin başına kim bela etti kim getirdi?” dedi.

HER DÖRT GENÇTEN BİRİ İŞSİZ

Kızık, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Devlet öfke, kinle, öç alma duygusuyla yönetilmez. Adaletle yönetilir. İktidar 14 yıldır ülkeyi yönetiyorlar. 14 yıl ülkeye istikrar mı geldi? Her dört gençten biri işsiz. Ekonomi felaket. Vatandaş borç batağında sürekli istikrar istikrar dediniz ama 14 yıl süresince istikrarsızsınız. 14 yılda istikrarı getirmediyseniz kaç yılda getireceksiniz? İktidar için istikrarsızlık istikrar haline geldi.”

AT İZİ İT İZİNE KARIŞMASIN

“Birisi suç işlediyse bütün aile suçlu oluyor. Şayet FETÖ terör örgütüyle bağlantısı olan kim varsa bunun içinde siyasetçi, bürokrat, iş adamı cezasını çeksin ama bir sendikaya üye oldu diye işten ihraç edilmesin, at izi it izine karışmasın. Aileleri mağdur edilmesin.

Darbelerden en çok mağdur olan bizler Cumhuriyet Halk Partisi yöneticileri ve üyeleri olarak her zaman demokrasiyi, hukuku, adaleti , insan hak ve özgürlüklerini savunduk. Temennimiz suçlu ile suçsuzun ayırt edilmesidir” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER