İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Gençlik spor bayramlaştı

21 Eylül 2016 - 0:42 'de eklendi ve 186 kez görüntülendi.
Gençlik spor bayramlaştı

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rifat Ünlü’nün makamında geçtiğimiz hafta içerisinde idrak ettiğimiz Kurban Bayramı nedeniyle tören düzenlendi. Müdür Ünlü ve personeller birlik ve beraberlik içerisinde bayramlaştı.

TOPLUM OLARAK KUCAKLIYORUZ

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rifat Ünlü; Bayramlar, yaşama ve insana dair güzelliklerin sıcak duygularla paylaşıldığı, insanların barışarak dargınlıkları unuttuğu, kültür ve inanç değerlerinin güç kazandığı özel ve anlamlı günlerdir. Bu anlamlı günlerde toplum olarak hep birlikte kucaklayacağız. “

BAYRAMLAR PAYLAŞMA GÜNLERİDİR

“Birlik beraberlik duygusunu pekiştireceğiz. Birliğimizi bütünlüğümüzü bozmak isteyen mihraklara karşı tıpkı 15 Temmuzdaki gibi mücadele edeceğiz.Biz Müslümanlar olarak artık bir olmayız beraber olmalıyız. Hazreti Ali’nin demiş olduğu gibi günahsız geçen her gün bizim için bayram gibidir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam Aleminin ve personelimin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, ibadetlerimizin kabul olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum ve nice bayramlarda birlikte olma dileklerimi sunuyorum” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER