İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Gençler namazda buluşacak

17 Kasım 2016 - 19:46 'de eklendi ve 169 kez görüntülendi.
Gençler namazda buluşacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı organizasyonu ile 81 ilde uygulanmakta olan “Gençler Sabah Namazında Buluşuyor” programı çerçevesinde gençler, bugün Nur Camii’nde sabah namazında buluşacak.

NUR CAMİİ’NDE YAPILACAK

2 Eylül’de gerçekleştirilen ve 10 bin gencin davete icabet ettiği sabah namazı buluşması, Cuma günü tekrarlanıyor. Tüm Türkiye’de yeniden gençler sabah namazında buluşuyor. Türkiye genelinde uygulanan projeyle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rifat Ünlü, sabah namazı programının Cuma günü saat 06.00  Nur Camide gerçekleştirileceğini söyledi.

HERKESİ BEKLİYORUZ

Sadece gençleri değil tüm Kırıkkalelileri programa davet eden İl Müdürü Ünlü, sabah namazı sonrasında da katılımcılara çorba ikramına bulunulacağını belirtti. Ünlü, “Gençlerin manevi eğitimini destekleyerek milli birlik ve beraberlik duygularını canlı tutmak amacıyla gerçekleştirilen bu gibi faaliyetlerle, gelecekte önemli görevlerde bulunacaklarına inandığımız gençlerimizi çok önemsiyoruz. Gençlerimizin sosyal, kültürel, sportif ve milli değerler konusunda bilinçlenmeleri için adımlar atıyoruz. Tüm gençlerimizi ve hemşerilerimizi davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER