İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Gelecek nesiller için varız

29 Ağustos 2016 - 15:18 'de eklendi ve 678 kez görüntülendi.
Gelecek nesiller için varız

ANAVATAN PARTİSİ’NDE İBRAHİM ÇELEBİ YENİDEN GENEL BAŞKAN SEÇİLDİ

1983 – 1991 yılları arasında tek başına iktidar olan Anavatan Partisi’nin 4. Olağanüstü Kongresinde genel başkanlığa geçerli oyların tümünü alarak İbrahim Çelebi, yeniden seçildi. Terörün ortak akılla bitirilmesi gerektiğini belirten Çelebi, “ANAP olarak, gelecek nesillerimiz için varız” dedi.

 

ÇALIŞMALAR ANLATILDI

Anavatan Partisi’nin 4. Olağanüstü Kongresinde genel başkanlığa İbrahim Çelebi, yeniden seçildi. Büyük Anadolu Downtown Otel’inde yapılan Kongreye, kayıtlı 51 delegeden 50’si katıldı. Geçerli 50 oyun tamamını alan Çelebi, tek aday olduğu Kongrede genel başkanlığa tekrar seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan programda, parti tarafından yapılan çalışmalar anlatıldı.

 

MİLLETİMİZ DESTAN YAZDI

Törende konuşma yapan Genel Başkan Çelebi, son günlerde meydana gelen terör olaylarında şehit düşen asker ve polislerimize Allah’tan rahmet diledi. Türkiye’nin birçok düşmana karşı mücadele ettiğini ve en büyük olaylardan bir tanesini 15 Temmuz Cuma günü yaşadıklarını vurgulayan Çelebi, “Hainlerin darbe kalkışması, milletimizin aziz duruşu ve vatan sevgisi sonucunda olumsuz şekilde sonuçlandırılmıştır” dedi.

 

TERÖRE KARŞI ORTAK AKIL

Terörün ortak akılla bitirilmesi gerektiğini belirten Çelebi, “ANAP olarak, gelecek nesillerimiz için varız. Bütün terör örgütlerine karşı tavrımız net ve tek olmalıdır. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin dışında durarak, ortak akıl adı altında terörün bitirilmesi konusuna sonuna kadar destek veriyoruz. Yeni bir sabaha, yine bir acı haber gelir mi korkusu içimizi sızlatmaya devam ediyor. Türkiye’nin istikrarını istemeyen güçler var” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER